Lloji T seri FT FT30C-4

T type FT series FT30C-4

Përshkrim i shkurtër:

Lloji i qelqit T20T25T30Voltazhi 100V / 240V100V / 240V100V / 240VWattage4W / 6W4W / 6W4W / 6W / 8W / 12W / 15WFrekuenca 50 / 60Hz50 / 60Hz50 / 60Hz Baza e llambës E12 / E14E12 / E14E14 / E27 / B22Luminous ...


 • Porti FOB: NingBo, Kinë
 • MOQ: 3000 copë
 • Paketa e njësive: Kuti me ngjyra OEM
 • Paketa e eksportit: Kartoni i valëzuar
 • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T , PayPal, L / C
 • Detajet e dorëzimit: Brenda 25-35 ditëve
 • Tregjet kryesore të eksportit: Azi / Evropë / Amerikë Jugore / Australasia / Amerikë
 • Detaje të Produktit

  FAQ

  Etiketat e produkteve

  Lloji i xhamit T20 T25 T30
  Tensioni 100V / 240V 100V / 240V 100V / 240V
  Wattage 4W / 6W 4W / 6W 4W / 6W / 8W / 12W / 15W
  Frekuenca 50 / 60Hz 50 / 60Hz 50 / 60Hz
  Baza e llambës E12 / E14 E12 / E14 E14 / E27 / B22
  Rrjedha e dritës 420LM / 610LM 420LM / 610LM 420LM / 610LM / 850LM / 1500LM / 2300LM
  RA > 80 > 80 > 80
  GLASS Në dispozicion I QART / QELAMOR / I TIQUR I QART / QELAMOR / I TIQUR I QART / QELAMOR / I TIQUR
  I errët Në dispozicion Në dispozicion Në dispozicion
  Garancia e Cilësisë 2 vjet 2 vjet 2 vjet
  LifeTime 15.000h 15.000h 15.000h

  标志
 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • A mund të kem një porosi shembull për dritën e udhëhequr?
  -Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Një mostër ose mostra të përziera janë të pranueshme.

  A është e mundur të shtypni logon time në produktin e dritës së udhëhequr?
  -Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht para prodhimit tonë dhe konfirmoni modelin së pari bazuar në mostrën tonë.

  Si është kontrolli juaj i cilësisë së llambave LED?
  -100% kontroll paraprak për lëndë të parë para prodhimit.
  -kampion testimi para prodhimit masiv.
  -100% kontroll i QC para testimit të plakjes.
  -8 orë testimi i plakjes me testimin 500 herë ON-OFF.
  -100% kontroll QC para paketimit.
  - Mirëseardhni ngrohtësisht kontrollin e ekipit tuaj QC në fabrikën tonë para dorëzimit. .

  Si të merreni me defektet?
  -Së pari, produktet tona prodhohen në sistemin e rreptë të kontrollit të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak se 0,02%.
  Së dyti, gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojmë drita të reja me porosi të re për sasi të vogël. Nëse keni nevojë, të gjitha llambat tona kanë një kod të veçantë të prodhimit në shtypje në secilin prodhim për garantimin tonë të cilësisë më të mirë.

  A mund të furnizoni modelin e veçantë të ndriçimit?
  -Sigurisht, ne mirëpresim ngrohtësisht dizajnin tuaj me idenë tuaj. Ne gjithashtu do të mbështesim shitjet tuaja me shërbimin e Patentave nëse keni nevojë.

  Produkte te Lidhura