• Teknologjia

  Teknologjia

  Ne këmbëngulim në cilësinë e produkteve dhe kontrollojmë në mënyrë rigoroze proceset e prodhimit, të përkushtuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

 • Përparësitë

  Përparësitë

  Produktet tona kanë cilësi të mirë dhe kredi për të na lejuar të krijojmë shumë degë dhe shpërndarës në vendin tonë.

 • Shërbimi

  Shërbimi

  Pavarësisht nëse është para-shitje ose pas shitjes, ne do t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë për t'ju njoftuar dhe për të përdorur produktet tona më shpejt.

Ningbo Hannorlux Light Technology Co., Ltd., ndodhet në buautiful Jiangnan-Ningbo, vendndodhja gjeografike është superiore, transporti i përshtatshëm.Ne jemi një ndërmarrje gjithëpërfshirëse ndriçimi që integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimet, shitjet dhe shërbimet. Produktet kryesore për burimin e ndriçimit, burimin dekorativ të dritës, llambat dekorative dhe fenerët. Të tilla si llamba LED, Deco Porduct, xhami Deco, Seritë e filamenteve Led, Llambat varëse, tavolina Llamba, drita e jashtme, etj.

Ningbo Hannorlux Light punëson gjithsej 250 staf të kualifikuar.Ne nxjerrim mbi 600,000 artikuj çdo muaj dhe kemi kapacitetin për të prodhuar një maksimum prej 2 milionë artikujsh.Për shkak të marrëdhënieve tona të biznesit të ndërtuara gjatë 15 viteve të fundit, në të gjithë botën, ne mund të marrim materiale sipas kërkesës së blerësit me çmime konkurruese…

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja