Seria bazë F35C-2

Basic series F35C-2

Përshkrim i shkurtër:

Lloji i qelqit C35Voltazhi10V / 240VWattazh 4W / 6W / 8W / 12W / 15WFrekuenca 50 / 60Hz Baza e llambës E27 / B22Luksi i ndriçimit420LM / 610LM / 850LM / 1500LM / 2300LMRA> 80GLASS I disponueshëm CLEAR / AMBE ...


 • Porti FOB: NingBo, Kinë
 • MOQ: 3000 copë
 • Paketa e njësive: Kuti me ngjyra OEM
 • Paketa e eksportit: Kartoni i valëzuar
 • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T , PayPal, L / C
 • Detajet e dorëzimit: Brenda 25-35 ditëve
 • Tregjet kryesore të eksportit: Azi / Evropë / Amerikë Jugore / Australasia / Amerikë
 • Detaje të Produktit

  FAQ

  Etiketat e produkteve

  Lloji i xhamit C35
  Tensioni 110V / 240V
  Wattage 4W / 6W / 8W / 12W / 15W
  Frekuenca 50 / 60Hz
  Baza e llambës E27 / B22
  Rrjedha e dritës 420LM / 610LM / 850LM / 1500LM / 2300LM
  RA > 80
  GLASS Në dispozicion I QART / QELAMOR / I TIQUR
  I errët Në dispozicion
  Garancia e Cilësisë 2 vjet
  LifeTime 15.000h

  afds

  hj

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • A mund të kem një porosi shembull për dritën e udhëhequr?
  -Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Një mostër ose mostra të përziera janë të pranueshme.

  A është e mundur të shtypni logon time në produktin e dritës së udhëhequr?
  -Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht para prodhimit tonë dhe konfirmoni modelin së pari bazuar në mostrën tonë.

  Si është kontrolli juaj i cilësisë së llambave LED?
  -100% kontroll paraprak për lëndë të parë para prodhimit.
  -kampion testimi para prodhimit masiv.
  -100% kontroll i QC para testimit të plakjes.
  -8 orë testimi i plakjes me testimin 500 herë ON-OFF.
  -100% kontroll QC para paketimit.
  - Mirëseardhni ngrohtësisht kontrollin e ekipit tuaj QC në fabrikën tonë para dorëzimit. .

  Si të merreni me defektet?
  -Së pari, produktet tona prodhohen në sistemin e rreptë të kontrollit të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak se 0,02%.
  Së dyti, gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojmë drita të reja me porosi të re për sasi të vogël. Nëse keni nevojë, të gjitha llambat tona kanë një kod të veçantë të prodhimit në shtypje në secilin prodhim për garantimin tonë të cilësisë më të mirë.

  A mund të furnizoni modelin e veçantë të ndriçimit?
  -Sigurisht, ne mirëpresim ngrohtësisht dizajnin tuaj me idenë tuaj. Ne gjithashtu do të mbështesim shitjet tuaja me shërbimin e Patentave nëse keni nevojë.

  Produkte te Lidhura