LED Vintage Plus

LED Vintage Plus

Përshkrim i shkurtër:

Ndriçuesit Embutir janë të plotë, gati për tu instaluar në

rreshtim, duke siguruar ndriçim të përgjithshëm. Në dispozicion në fuqi të ndryshme.


 • Porti FOB: NingBo, Kinë
 • MOQ: 3000 copë
 • Paketa e njësive: Kuti me ngjyra OEM
 • Paketa e eksportit: Kartoni i valëzuar
 • Metoda e pagesës: Advance TT, T / T , PayPal, L / C
 • Detajet e dorëzimit: Brenda 25-35 ditëve
 • Tregjet kryesore të eksportit: Azi / Evropë / Amerikë Jugore / Australasia / Amerikë
 • Detaje të Produktit

  FAQ

  Etiketat e produkteve

  Tensioni (V Watt (W  Lumen (LM CCT (K  Bazë LED SHOFER Certifikimi PF CRI Shkalla IP
   127V / 220V  2W  65 1800K ± 200K  E14 SMD IC i SWITCH CE UL 0,5 80 20
  127V / 220V 2,3W-errësuar  65 1800K ± 200K E14 SMD IC i SWITCH CE UL 0,5 80 20
  127V / 220V 2W  65 1800K ± 200K E27 SMD IC i SWITCH CE UL 0,5 80 20
  127V / 220V 4W  200 1800K ± 200K E27 SMD IC i SWITCH CE UL 0,5 80 20
  127V / 220V 3,5W-errësirë  120 1800K ± 200K E27 SMD IC i SWITCH CE UL 0,5 80 20

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • A mund të kem një porosi shembull për dritën e udhëhequr?
  -Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Një mostër ose mostra të përziera janë të pranueshme.

  A është e mundur të shtypni logon time në produktin e dritës së udhëhequr?
  -Po. Ju lutemi na informoni zyrtarisht para prodhimit tonë dhe konfirmoni modelin së pari bazuar në mostrën tonë.

  Si është kontrolli juaj i cilësisë së llambave LED?
  -100% kontroll paraprak për lëndë të parë para prodhimit.
  -kampion testimi para prodhimit masiv.
  -100% kontroll i QC para testimit të plakjes.
  -8 orë testimi i plakjes me testimin 500 herë ON-OFF.
  -100% kontroll QC para paketimit.
  - Mirëseardhni ngrohtësisht kontrollin e ekipit tuaj QC në fabrikën tonë para dorëzimit. .

  Si të merreni me defektet?
  -Së pari, produktet tona prodhohen në sistemin e rreptë të kontrollit të cilësisë dhe shkalla e dëmtuar do të jetë më pak se 0,02%.
  Së dyti, gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojmë drita të reja me porosi të re për sasi të vogël. Nëse keni nevojë, të gjitha llambat tona kanë një kod të veçantë të prodhimit në shtypje në secilin prodhim për garantimin tonë të cilësisë më të mirë.

  A mund të furnizoni modelin e veçantë të ndriçimit?
  -Sigurisht, ne mirëpresim ngrohtësisht dizajnin tuaj me idenë tuaj. Ne gjithashtu do të mbështesim shitjet tuaja me shërbimin e Patentave nëse keni nevojë.

  Produkte te Lidhura