Контактирајте нас

Нингбо ХАННОРЛУКС Лигхт Тецхнологи Цо., Лтд.

Адреса

Канцеларија:13Ф, ИингСхенг, НО.456 ТаиАн РД, Нингбо, ЗхеЈианг, Кина

Е-маил

Телефон

0086-574-88377089
0086-574-88377095
Моб.0086-18667858988

Вецхат & Вхатсапп

вецхат (2)

вецхат (1)

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је